About Us
About M.POS
left_menu Mission & Vision
left_menu Company
 
About M.POS
 
18 травня 2009 – комунальне підприємство «Київпастранс» використовує безконтактні мобільні платіжні термінали 8110 для системи оплати проїзду.

M.POS з задоволенням повідомляє, що наші безконтактні GPRS термінали 8110 використовуються комунальним підприємством «Київпастранс» в Києві, Україна. Безконтактні термінали 8110 є складовою автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів (Система), яка розроблена ТОВ «КОМПАН Україна» та включає останні досягнення безконтактних технологій по безготівкових розрахунках за допомогою безконтактних смарт – карток. Система обслуговує всі види квитків: на смарт-картках і паперові. Термінал 8110 дозволяє перевірити зміст безконтактної картки різних типів, надрукувати разовий паперовий квиток або штрафну квитанцію. Система може використовуватись різними транспортними операторами. Впровадження Системи дозволить запобігти підробкам білетів та збільшити надходження коштів за оплату проїзду. Крім того, Система дозволяє акумулювати інформацію про транспортні перевезення для аналізу.

M.POS 8110 GPRS безконтактний термінал пропонує мобільне on-line рішення для спрощення збору оплати за проїзд та забезпечує високий рівень захисту, гнучкість та комфорт в користуванні. Пасажир, заходячи в транспорт, може зареєструвати безконтактну картку або зареєструвати свій паперовий квиток на валідаторі. Інспектор на транспорті за допомогою багатофункціонального терміналу 8110 контролює валідацію квитків пасажирами на різних маршрутах і видах транспорту. Термінал використовується для контролю проїзних документів на безконтактних смарт-картках, друку разових квитків і штрафних квитанцій.